שיטת מעגלי ההצלחה

שיטת מעגלי ההצלחה היא שיטה מקצועית ומסודרת שפיתחתי תחילה לשימוש אישי ולאחר מכן לשימוש בקליניקה לליווי הנשים שאני מלווה. זאת מתוך כל הניסיון שלי במהלך השנים שבהם נחשפתי לכל עולם ההתפתחות האישית.

הנחת היסוד היא שהחיים שלנו מלאים בתחומים שונים ומושפעים האחד מהשני- גוף ונפש, זוגיות, בית וסביבת מגורים, משפחה, מקצוע ומקום עבודה, תחביבים, חברות, ועוד. מתוך הבנה שכל תחום כזה דורש התייחסות והתבוננות שונה, פיתחתי מודל של 12 מעגלים, ובמהלך תהליך ליווי אישי, אנו עוברות על כל אותם המעגלים.

אני מאמינה שנעשית עבודה יסודית על כל אותם המעגלים, ניתן לראות שינוי והתפתחות משמעותית בכל תחומי החיים.

כל מעגל וכל תחום דורש התייחסות נקודתית ומעמיקה. יחד כל אלו בסופו של דבר יוצרים את חיינו, וכשיש למידה ושינוי בכל אחד מהם, נחווה הצלחה גדולה, תחושת ביטחון עצמי והערכה עצמית וכמובן נגיע להגשמת השאיפות, הרצונות והחלומות.

כמובן שכל אותם המעגלים משפיעים באופן ישיר על מציאת זוגיות.

התוצאות של כל הנשים שעברו תהליך באמצעות שיטת מעגלי ההצלחה הן יוצאות דופן, והשינויים הם בלתי רגילים. שיפור מערכות יחסים משפחתיות, שדרוג מקום עבודה, העלאת הביטחון העצמי באופן משמעותי, מציאת זוגיות ושדרוג איכות החיים מהקצה אל הקצה

הנה כמה נשים שעברו תהליך באמצעות השיטה, תראי בעצמך מה הן מספרות עליה

בת-אל, 27, הר אדר

איזה אושר למצוא את האחד
" הגעתי לליאור בדיוק בנקודת הפתיחה החשובה בחיי, כשסיימתי תקופת עבודה מאתגרת ורווקה.
התהליך איתה עשה לי המון סדר בחיים.
היום אני בזוגיות מדהימה ובעבודה שאני אוהבת.
בזכות העבודה שעשיתי עם עצמי קיבלתי המון ביטחון ושלווה."

רעות, 27, רמת גן

לא להאמין כמה דברים השתנו בחיי
"שנתיים של טיפולים לא הגיעו לרמת דיוק כמו שהגעתי בתהליך הזה. הגעתי אליך כדי לקחת את הצעד הבא בחיים שלי ולשדרג אותם ולא דמיינתי כמה השינוי משמעותי. במהלך הזמן שלנו ביחד, למדתי כל כך הרבה על עצמי ועל כמה חשובה האחריות האישית שלי אל מול סיטואציות בחיים.
הגישה שלך והדרך שבה אימנת אותי הייתה פורצת דרך בשבילי ושינתה לי את כל החיים. היום אני סומכת על עצמי יותר, מרגישה בטוחה יותר, אני בדרך להגשים את החלום שלי ולפתוח את העסק שתמיד חלמתי עליו ואין לי מושג איך הייתי עושה את זה בלעדייך.
כל מי שתתאמן אצלך תזכה בעצמה ובגדול. לא להאמין כמה דברים השתנו בחיי ואני רק מחכה להמשך וכל מה שיבוא. "

מזל, 34, נתיבות

התחלתי לצאת לדייטים בכייף
"האמת שפעם אם היית אומרת לי את המילה זוגיות הייתי מתכווצת, זו מילה שעשתה לי רע כי חוויתי מערכות יחסים הרסניות בחיי.
כשהגעתי אליך זוגיות בכלל לא הייתה על הפרק, רציתי קודם לרפא את הפצעים. ככל שעבר הזמן, הרגשתי איך אני מתחזקת מבפנים, האמונה שלי בעצמי ובמערכות יחסים גברה ובכל פעם שנפרצה עוד תקרת זכוכית שלי הבנתי שמה שחשבתי שלא אפשרי עבורי, אפשרי ועוד איך.
הורדתי מעלי תחושת אשמה, והתחלתי לצאת לדייטים בכיף! (פעם הייתי סובלת). מעבר לעבודה על זוגיות, בזכות הפגישות איתך והאסימונים שנפלו לי, פתחתי את העסק שלי והיום אני עושה את מה שאני אוהבת.
אין לי מלים להודות לך, תודה שהאמנת בי גם שאני לא האמנתי בי. "

"אדם הוא מעט ממה שהוא נולד עמו,
והרבה ממה שהוא עושה מעצמו"
(אלכסנדר גרהם בל)