״לכל אחת ואחת מאיתנו יש את היכולת לבחור, ללמוד להצליח ובגדול"

מי אני?

אהלן, נעים מאוד להכיר. שמי ליאור ארוש רביב, בת 30 מירושלים. בעלת תואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה, מאסטר nlp, בוגרת קורס מטפלים, קורס תודעת חיי האמת ומאסטר מול קהל.

אני מתמחה בליווי נשים בתהליך מציאת זוגיות, שכולל התפתחות אישית, התעוררות תודעתית, העצמה נשית, העלאת הביטחון העצמי, מציאת חסמים בדרך למציאת זוגיות ועד לתוצאה של זוגיות ראויה ובריאה.

כל נושא מערכות היחסים בין גברים לנשים מרתק אותי ואני מרגישה שזוהי שליחות חיי. בתור מי שחוותה מערכות יחסים טובות יותר וטובות פחות, אני מרגישה שאת כל מה שלמדתי וחוויתי על בשרי מחובתי להעביר הלאה. היום אני נשואה באושר לאיש שלי, אבי ויחד אנחנו חווים את הזוגיות הבריאה והטובה שכה ייחלנו לה.

בניסיון המקצועי שלי ומתוך ליווי של עשרות נשים בקליניקה, אני יכולה לומר בוודאות שהכל אפשרי אם רק תגיעי בלב פתוח ובהתמסרות לתהליך. תוכלי לחוות למידה וצמיחה שמתאפשרת רק בשיח של אחת על אחת, שלי ושלך, וכך תוכלי לעבור מתחושת כאב, בדידות תסכול וייאוש לתחושה של אהבה, עטיפה, ביטחון, יציבות והתרחבות הלב.

השליחות והמשמעות בחיי

השליחות שלי היא לעשות טוב בעולם ולהפיץ אור אהבה שמחה ואופטימיות וזה בא לידי ביטוי בצורות ובדרכים שונות. אני יכולה רק להודות להוריי שהביאו אותי לעולם, וקראו לי לי-אור. ההתמחות שלי היא להאיר נקודות חשוכות גם בחיים שלי וגם בחייהן של נשים אחרות. בתחושה שלי, השליחות שלי היא ללוות נשים במסע התפתחות אישי ורוחני. מסע שיאפשר להן לחבר בין כל החלקים שבתוכן, ולאחר מכן לסייע להן בחיבור בינן לבין מציאת הזוגיות המנצחת עבורן. אני אוהבת נשים ואנשים, ומאז ומעולם ראיתי לנכון לשתף אחרים ואחרות במה שלמדתי במהלך הדרך. בין אם זה בשיחות עם חברות וחברים, בין אם זה לחלוק מידע חדש ברשתות החברתיות, ובין אם זה לעזור לאנשים ונשים להגשים את החלומות שלהם ולשנות את מציאות חייהם כפי שהם רואים לנכון.

בנוסף, גיליתי שיש לי תשוקה וכישרון רב לפשט דברים מסובכים, ולהנגיש אותם בצורה שיטתית וקלה להבנה וליישום, היוצרת ארגון וסדר בראש של הלקוחות שלי. האופי הסקרן שלי מאפשר לי לחקור דברים, עד שאני מצליחה לפצח את החוקיות שלהם ואני מגבשת אותה לכדי שיטה שניתן לשכפל ולהשתמש בה בתחומים רבים ושונים. כך פיתחתי את שיטת מעגלי ההצלחה, וביחד עם שיטת הNLP אני מחזקת ומלווה את הלקוחות שלי להצלחות יוצאות דופן.

אחד הדברים הכי אהובים עלי בחיים הוא אינטרקציה עם נשים ואנשים. הסיבה לכך היא העובדה שאני אישה חברותית מאוד, וכחלק מהיותי כזו, מצאתי שטבע האדם הוא בסיסי והישרדותי כל כך, ויחד עם זאת עמוק ונהנתן כל כך, והחיבור בניהם היא זו שהובילה אותי לבנות את כל העסק שניתן לראות עכשיו. פריצות הדרך הגדולות ביותר שהגעתי אליהם עם לקוחותיי נבעו בעיקר מהיכולת שלי להבין מה עוצר ותוקע אותן ואת ההתקדמות שלהן. במהלך השנים האחרונות פיתחתי את שיטת מעגלי ההצלחה, שיטה שסייעה לי באופן אישי לשנות את דרכיי, לעשות את השינוי הכל כך מטורף שעשיתי בזמן לא ארוך, ולהפוך את החיים ממצב של כאוס מוחלט לחיים מאושרים מלאי סיפוק ומשמעות, יצירתיות ופריצת גבולות מטורפת. בנוסף לשיטה, בניתי ארגז כלים פרקטי במיוחד שמתאים לכל אישה באשר היא, ארגז כלים שמאפשר לה לשפר את החוסן המנטלי שלה ואת ההערכה העצמית שלה עד לאין שיעור.

מה שמרגש אותי בעבודה שלי אלו התוצאות והרגעים של פריצות הדרך בהן הלקוחות שלי מצליחות להשיג תוצאה שרגע לפני כן נתראה להם כבלתי אפשרית- כמו מציאת זוגיות בריאה, שינוי קריירה, בניית ביטחון עצמי מברזל וארגון החיים מחדש עד לכדי תחושות אושר סיפוק ומשמעות.