מותר לך

מותר לך.

מותר לך להרגיש שזה קשה, כל מה שאת חווה עכשיו, הקושי קיים כאן כי את בהתמודדות, ואחריו מגיע אור גדול.

מותר לך לחוות תסכול, ועצב, וחוסר הבנה. קודם כל שלך את עצמך ואחר כך של האחרים אותך. כשתלמדי להתמודד עם הרגשות הקשים האלה, תחווי למידה והתפתחות.

מותר לך להיות עייפה. אם התעייפת סימן שהתאמצת. עכשיו רק נותר לשאול האם המאמץ היה שווה את זה, והוא הפיק תועלת או שזו סתם הייתה טחינת מים?

מותר לך לומר ״נכשלתי״.

זה לא באמת כישלון, כל עוד את חוקרת את מה שקרה שם, את הרגשות שעברו דרכך, את מה שהפריע לך להצליח. כל עוד הגעת לפחות לשתיים שלוש מסקנות שאת לוקחת על עצמך לפעמים הבאות.

מותר לך להתחיל להגיד ״לא״!

הגיע הזמן שלך לשים את עצמך במרכז, לא מתוך אגואיסטיות אלא מתוך התרכזות בעצמך, ברגשות שלך, בעולם הפנימי שלך, בתחושות שלך, בחלומות שלך והרצונות שלך.

מותר לך להיות את. ויפה שעה אחת קודם. על כל חלקייך, גם היפה וגם זה שקצת ״פחות״. מותר לך להיות בחוסר שביעות רצון במקומות מסוימים מעצמך, רק זיכרי לקבל אותך ולהיות באהבה וחמלה עצמית במקום הזה.

מותר לך לבכות, מותר לך להתאבל, מותר לך להיעצב. הרגשות האלה קיימים בכולנו, וכל זמן שתתנגדי אליהם הם יבואו לך בהפוכה. תני להם לעבור דרכך, הם לא מצביעים על מי שאת, הם בסך כל רגש שעובר דרכך והולך.

מותר לך הכל, כל עוד את זוכרת, שאת בתהליך גדילה, תהליך למידה והתפתחות, תהליך העצמה, ותהליך לוקח זמן. זמן הבנה, זמן עיבוד, זמן בחירה, זמן יישום.

אז בפעם הבאה שמשהו בתכניות שלך מתפקשש, ורגש קשה צף תזכרי שמותר לך.

ושהכל קורה בדיוק…

גם אם הוא לא בדיוק מה שתכננת.

אהבתן? מוזמנות לשתף...

פוסטים נוספים שיכולים לעניין אותך...

תסלחי לעצמך

בימים שלפני כיפור, יש מנהג לבקש סליחה מאחרים, מה שנקרא בין האדם לחברו ובין האדם למקום. כאן אני מציעה מישהי אחרת ולא פחות חשובה לבקש ממנה סליחה.

לפוסט המלא »