ההצעות שלי

פגישת כנפיים

פגישת כנפיים היא פגישה ראשונית לפני תהליך. מטרת הפגישה היא היכרות, אבחון ובדיקת התאמה בינינו.

את הפגישה נקבע לאחר שיחת ייעוץ טלפונית חינמית

פרטים מלאים:

מה אורך השיחה?

אורך השיחה עד שעה וחצי.

על מה נדבר?

בפגישה הראשונית ניפגש לקפה, חיבוק ופגישת היכרות שאני קוראת לה פגישת כנפיים. היא נקראת כך כיוון שהיא הצעד הראשון שלך לפרוס כנפיים ולהתחיל לעוף על החיים. במהלך הפגישה נכיר, נבדוק את ההתאמה בנינו, אשמע ואכיר אותך ונשוחח על גישת העבודה וההנחייה שלי כאן בקליניקה.

אחרי הפגישה הראשונית, ולאחר שתביני קצת יותר מה קורה כאן ואיך זה עובד, נבחן יחד את המשך התהליך שלך.

אני כאן עבורך, והמקום הוא לצעוד יד ביד בחלק הנוכחי של המסע שלך כדי להבין למה את עושה את מה שאת עושה. בנוסף, נלמד יחד איך את יכולה להתגבר על האתגרים והקשיים שחווית עד כה ולהפוך אותם מחוויה של כאב והתכווצות לחוויה של התרחבות הלב ושמחה.
זה התהליך שיוביל אותך למציאת הזוגיות שאת כמהה לה

איך קובעים שיחה?

את יכולה להתקשר אלי  – 0547993000 (חוזרת עד 48 שעות).

ואת יכולה ללחוץ על הקישור ולהגיע אלי לוואטסאפ.

תהליך ליווי אישי

לאחר פגישת הכנפיים, נבין יחד מהם המטרות האישיות שלך ובמהלך תהליך הליווי האישי נעבוד על התפתחות אישית, זוגית ורוחנית. נבין יחד מהם המחסומים, נלמד כלים פרקטיים לעבודה עם רגשות ונתקדם אל עבר המטרות שלך. בסוף, אין כמו תהליך אישי כי שם כל תשומת הלב היא אליך.  

הפרטים המלאים-

מה זה אומר תהליך ליווי אישי?

התהליך מבוסס על פגישות אישיות שלי ושלך. במהלכו אנחנו מבררות ביחד על מה יושבים אותם אתגרים רגשיים, מקבלות כלים רגשיים פרקטיים להתמודדות איתם, מרחיבות את התודעה שלנו ופותרות באמצעות שיחות ומשימות את האתגרים, אחד אחרי השני תוך כבוד לקצב האישי שלך.

בתחילת התהליך נבנה מפת דרכים שמפרטת את המקום שלך היום, ממה את מרוצה וממה לא, נתבונן יחד על המקום העתידי שאת רוצה להיות בו ובמהלך התהליך נעבוד על צמצום הפער בין המצוי לרצוי.

במהלך התהליך וכבר מהפגישות הראשונות, תוכלי לחוש בשינויים. לא משנה מאיזו סיבה הגעת אלי, קחי בחשבון שניגע גם במקומות שחשבת "שהם לא קשורים בשום צורה" למטרה שלשמה הגעת.

בשיטה שפיתחתי, שיטת מעגלי ההצלחה, ישנם מעל 10 מעגלי חיים שהנחת היסוד שלהם היא- שלכל מעגל יש השפעה על שאר המעגלים. ברגע שניגע במעגל אחד שהוא הגוף והנפש, פתאום תבחיני בשינויים במעגל המשפחה. לתפיסתי, ככה זה עובד בחיים, הכל קשור להכול והכל מתערבב בהכול.

נשים שאני מלווה משתפות אותי בסוף התהליך, שהן הגיעו סקפטיות ולא ידעו כמה השפעה כבר יכולה להיות לשיחות אישיות, אך בסוף התהליך בהתבוננות לאחור הן קולטות כמה השתנה בחיים שלהן, לאיזה תוצאות הן הגיעו, ואיזו השפעה מטורפת ותנועה מדהימה התרחשה בחיים שלהן. זה יכול להיות שחרור מתלות רגשית, יציאה לעצמאות, שיפור משמעותי של קשרים חברתיים ומשפחתיים, פתירת קונפליקטים פנימיים, מציאת זוגיות, תחושת רוגע ושלווה וביטחון עצמי אמיתי לאורך זמן ובאופן יציב. זה יכול להיות ריפוי של כאבים כרוניים וזה יכול להיות גם שינוי מקום עבודה. תהליך הליווי האישי מתאים באופן ספציפי אליך והוא לא דומה לשום תהליך אחר שאני מעבירה בקליניקה.

הרצאות וסדנאות

מדי כמה שבועות, נפגשות נשים מדהימות להרצאה/ סדנה בתשלום סמלי. 

אני מזמינה אותך לקחת חלק בכל אחת מהסדנאות והרצאות.

(נשים שעוברות תהליך אישי מקבלות את הבונוסים של אותן סדנאות במתנה)

נשים שרוצות להכיר אותי ולקבל טעימה מהנעשה כאן, יכולות להצטרף באהבה.

בנוסף- אפשר להזמין אותי להרצאות וסדנאות באירועים פרטיים/ חברות.

בין הסדנאות:

  • הרצאה להעצמה נשית.
  • הרצאה למציאת זוגיות.
  • סדנת לוח חזון.
  • סדנת התמודדות עם פחדים וכעסים.
  • ערב הפרשת חלה בזיקה יהודית חילונית והעצמה נשית .


לפרטים נוספים על הסדנאות הקרובות:

שלחי לי מייל – liorarosh1@gmail.com

הודעה או שיחת טלפון  054-7-993000

מדריך למציאת זוגיות

מדובר במדריך חינמי שאת יכולה להוריד למחשב שלך ממש כאן למטה.
מטרת המדריך היא לעזור לך להבין מהן הטעויות הנפוצות וכיצד לפעול כדי לעשות זאת נכון.

אחרי שליוויתי עשרות נשים במהלך התקופה האחרונה, מצאתי שישנן טעויות נפוצות שנשים מדהימות עושות מבלי לשים לב… מה שקורה בעקבות זה, שבמקום לקרב לעצמן את הזוגיות שהן כמהות לה, חלום הזוגיות רק הולך ומתרחק מהן…

אז יחד עם איגוד כל הטעויות הנפוצות, אספתי גם את עשרת הצעדים הראשוניים שאת יכולה לעשות כבר עכשיו כדי להתחיל לקרב אליך את הזוגיות המיוחלת. הורידי את המדריך, בצעי אותו בנחת, וכשתגיעי לסוף מחכה לך שם מתנה ממני.
מחכה לשמוע ממך

המדריך למציאת זוגיות

מלאי את פרטייך בטופס וקבלי ממני במתנה את המדריך שלי על הטעויות הנפוצות בתהליך מציאת זוגיות ראויה ועל הצעדים שאת יכולה לעשות כבר עכשיו כדי להתחיל תהליך ראשוני.